Зміст:

  1. Усі вправи з граматики англійської мови
  2. Приємні бонуси простої граматики
  3. Кому і з чим «приймати» тренінг з англійської

вправи з граматики англійської мови

Школярі можуть не повірити, але нерідко в більш зрілому віці прокидається нестримне бажання ще повчитися, і не заради оцінок, а заради знань і/або нових рядків у резюме. Потоки інформації звідусіль дають можливість втілити такі плани в життя кожного, однак без регулярного застосування або систематичної перевірки величезна частина вивченого втрачається. Граматика англійської мови в цьому плані ще більш вимоглива, адже в розмовних конструкціях представлено ​​лише малу її частину. Але це не біда – тепер ви можете перевірити свою англійську в рамках самоосвіти і дотримання соціальної дистанції зі збіркою вправ «English. Граматика – це просто!».

Усі вправи з граматики англійської мови

Граматика для всіх і кожного, перевірка володіння основними темами, завдання різного рівня складності – саме такий підхід необхідний для будь-якого викладача, який поважає себе, навіть якщо він є паперовим. Звичайно, у цьому тренінгу така база також присутня, але «простим» робить його не вона, а величезна кількість різноманітних зрозумілих вправ.

Тести ABC, вибір true/false і елементарний парафраз всім давно приїлися, та й часто постає питання репрезентативності їхніх результатів. У цьому тренінгу вони теж є, проте доповнені іншими завданнями. Скласти речення, знайти помилку, розгадати кросворд, відповісти «офіціантові», поскаржитися на поганий сервіс, закінчити веселу історію... Розмаїття завдань не дасть ні «проскочити сачкам», ні занудьгувати старанним учням.

Завдань багато, завдання здалеку можуть здатися складними, але якщо підійти на відстань руки з олівцем, то і вони, і граматика дійсно стають простішими. А щоб ви зайвий раз не хвилювалися або не відчували себе недооціненими, за допомогою ключів можна перевірити правильність відповідей.

Приємні бонуси простої граматики

Завдання мінімального рівня складності в формулюванні часто містять теорію, яку і треба закріпити на практиці. Наприклад, перелік випадків вживання певної тимчасової форми, які потрібно розставити біля різних речень. Для present simple це: констатація факту, загальновідомий факт, закон природи, прислів'я або регулярна дія, якщо ви не знали.

English граматика - це просто

Всі збіги випадкові, персонажі вигадані, але завдання у тренінгу не відірвані від життя, а часом допомагають не тільки з граматикою english. Тут є і веселі історії, які піднімають настрій по ходу справи, і головоломки, які тримають мозок у тонусі, і моделювання базових ситуацій, таких як бронювання готелю чи замовлення їжі.

Більше того, до цієї книги додано безкоштовний онлайн-матеріал, в якому містяться додаткові вправи для самонавчання і тренування. Їх ви можете знайти на сайті видавництва «Методика» в зручному для друку і перегляду форматі на сторінці посібника.

Знання за плечима не носять, але поки вони здобуваються і закріплюються – то іноді доводиться. Насправді ця насичена книга невелика, зручна і з гнучкою щільною обкладинкою. Її однаково легко можна кинути в рюкзак або залишити на столі, взяти в дорогу або позайматися перед сном. Цей збірник вправ можна навіть під подушку покласти, але від такого пасажу рівень англійської не покращиться, а ось від регулярної практики – обов'язково, тільки почніть.

Кому і з чим «приймати» тренінг з англійської граматики

Якщо ви вважаєте себе Чаком Норрісом у вивченні англійської мови, то ця книга буде чудовою «грушею для биття» перед виходом на підготовку до серйозних тестів. Але початково вона розрахована на базовий рівень володіння, самоучок і/або тих, хто вивчав англійську мову десь-колись і хоче перевірити залишкові знання.

Щоб не було так страшно відразу кидатися у вир перевірок, можна спочатку повторити теорію з практичним курсом «Самовчитель англійської мови». Слова можна піддивитися у «Візуальному словнику» або взяти «Топ-1000 слів. Англійська мова». На сайті видавництва ви можете підібрати повний спектр матеріалів для самоосвіти для різних рівнів володіння мовою.

англійська мова

Товар додано до списку