Зміст

    1. Огляд компакт-курсу «Англійська за кермом»
    2. Які ще мови можна вивчити за кермом?
    3. Рекомендації для тих, кому мало компактного курсу

Аудіокурс іноземної мови на дисках в еру смартфонів може здатися декому вельми старомодним. Але не обходиться без «але»: мешканці великих міст часто витрачають багато часу на дорогу на роботу і додому, а якщо ви – водій, то за кермом у телефон краще не заглядати зайвий раз. І навіть якщо ви не в мегаполісі, то завжди можна використати час в дорозі не на перемикання радіоприймача на хвилю без набридливої реклами, а на щось корисне. Наприклад, на «підтягування» англійської на слух і загалом.

1. Огляд компакт-курсу «Англійська за кермом»

Інтенсивний аудіокурс «Англійська за кермом» допомагає удосконалюватися тим, хто вже трохи знайомий з англійською. На відміну від інших комплексних курсів, до цього входять чотири компакт-диски (аудіодиски) і невеликий допоміжний паперовий посібник. На дисках записано шість уроків, кожен з яких містить необхідну лексику, діалоги і вправи. Всі коментарі виконано українською мовою.

Огляд компакт-курсу «Англійська за кермом»

Урок починається зі знайомства з лексикою: найуживаніші слова і фрази наведено з перекладом, начитано в нормальному неспішному темпі. Неодноразове повторення і вживання їх у «живому» діалозі сприяють запам'ятовуванню і не відволікають від дорожньої обстановки. Крім цього, кожен діалог можна прослухати з пофразовим перекладом і ще раз повторити слова. Обов'язкова «вишенька на торті» – п'ять типів вправ на закріплення вивченого у кінці кожного уроку.

Паперовий додаток до курсу допоможе більш ґрунтовно опрацювати інформацію, отриману з аудіодисків. У ньому повністю продубльовано уроки: наведено лексичний мінімум, діалоги з перекладом і коментарями, а також вправи. Ключі до вправ можна знайти наприкінці посібника. Оскільки зазначений аудіокурс зосереджений на розмовних ситуаціях, то граматичні правила у ньому наведено вибірково. Однак у посібнику є окремий розділ із коротким довідником англійської граматики.

2. Які ще мови можна вивчити за кермом?

Серія книг вивчення мов за кермом

Серія «... за кермом» за ліцензією німецького видання «Langenscheidt» дозволяє вивчати і практикувати сприйняття на слух ще кількох європейських мов:

іспанської, італійської і французької. Структура цих курсів така сама, як наведена вище для англійської, тобто уроки на аудіодисках і посібник для самоконтролю. Всі вони дозволяють досягти рівня А2 європейського мовного сертифікату для кожної з мов.

3. Рекомендації для тих, кому мало компактного курсу

Для багатьох учнів саме аудіоскладова є основним страхом і перешкодою на шляху вивчення іноземної мови. З аудіокурсом «Англійська за кермом» (або будь-яка інша мова з наявних) вона стає сильною стороною учня. Дотримуючись шляху найменшого спротиву, можна невимушено вивчити більше слів із візуальним словником «English. Картинка за картинкою» або розмовником «Починай говорити англійською».

Для подальшого прогресу не зайвим буде виділити більше часу на граматику. Для теорії підійде відмінний і водночас простий посібник «Англійська граматика коротко і легко».

А перевірити засвоєні знання можна з тренінгом «English. Граматика – це просто!». Якщо ж цікавить комплексний підхід, то наріжним каменем самостійного вивчення може стати практичний курс «Самовчитель англійської мови». Аналогічні посібники і більш ґрунтовні курси доступні також для інших іноземних мов.

Таким чином, для будь-якого починання і його успішного продовження можна знайти найбільш зручний формат навчання. Головне в гонитві за оптимальним використанням часу – не забувати, що навіть навчання за кермом має приносити задоволення і відчутні результати.

Вивчення мов за кермом

Товар додано до списку